Projekty wnętrz 

Każdy projekt jest inny, tak jak każdy inwestor ma inne potrzeby oraz wymagania. Projekty wyceniane są indywidualnie po niezobowiązującym spotkaniu, na którym analizowane jest wnętrze, inwestor przedstawia swoje wymagania, a ja pokazuję, jak wygląda moja praca i czego można się spodziewać na poszczególnych etapach projektu.  Cena projektu zależy m.in. od zakresu prac projektowych, wielkości wnętrza, stanadrdu wyposażenia oraz innych indywidualnych potrzeb klienta wpływajacych na ilość czasu, którą będę musiała poświęcić na projektowanie. 

Projekt może obejmować całe wnętrze, ale chętnie wykonuję również projekty pojedynczych pomieszczeń takich jak: łazienki, kuchnie, czy pokoje dziecięce.

Projekt koncepcyjny

Jest to projekt pokazujący pomysł na wnętrze przedstawiony w formie wizualizacji 3d oraz rzutu 2d pokazującego organizację pomieszczeń, rozmieszczenie mebli, ogólne założenia dotyczące oświetlenia. Z tego projektu dowiesz się jaka ma być kolorystyka, układ mebli, w jakim stylu będzie pomieszczenie. Na tym etapie powstaje wiele różnych wariantów, z których stopniowo wspólnie z inwestorem wyłaniamy tę jedna najlepszą koncepcję na nasze wnętrze, która może zostać rozwinięta w dalszych etapach o konkretne produkty i rozwiązania.

Projekt wykonawczy etap I

Jest to przeniesienie koncepcji na konkretne rysunki dla wykonawców. Projekt wykonawczy w I etapie obejmuje najtrudniejsze pod względem technicznym zagadnienia takie jak meble stolarskie, łazienki, kuchnię, wyznaczenie punktów elektrycznych. W razie potrzeby jest możliwość wykonania oreintacyjnych kosztorysów elementów wyposażenia.

Projekt wykonawczy etap II

Ostatnie szlify - dobranie konkretnych produktów ruchomego wyposażenia, dekoracji oraz wszystkich tych drobiazgów, które decydują, że wnętrze jest kompletne.

Projekt on - line

Większość mojej działalności projektowej obejmuje Wielkopolskę, a zwłaszcza Poznań i okolice, gdyż wtedy mogę osobiście zebrać wszystkie dane do projektu, a potem go nadzorować. Praca nad projektem, zależnie od potrzeb wspierana jest korespondencją mailową. Istnieje również możliwość wykonania projektów całkowicie drogą elektroniczną. Jednak taki projekt wnętrz on - line wymaga szczególnego rodzaju zaangażowania inwestora, np. wykonania pomiarów lub zdjęć wg. wskazówek czy wyczerpujacego odpowiadania na miale.